KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8746030

nr 874 6030

Laris Strunke

(f. 1931), Sverige

Akvarell, Laris Strunke, "Vik", signerad, bladets mått: 56 x 76

Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .

Utrop:

2.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 februari 2014
kl 20:07:52

Laris Strunke

Läs mer om Laris Strunke